2019-09-15
34. Spar Budapest
Maraton Futófesztivál
2019-09-28

Szeptember 21-én ismét megrendezték a Barcs-Verőce félmaratont immár 28. alkalommal. Csapatunkból 7 fő nevezett az 5,8 km-es és 21 km-es távra.

Idén Barcson volt a 21km-es táv rajtja és Verőcére kellett futni. A félmaratoni távot Tóth Misi teljesítette a csapatunkból.

5,8 km-en Ihász Róbertné, Ihász Robi, Hakszer Erika, Kővári István, Tóth Zsófi és Farkas Gabi állt rajthoz.

A két rajthelyszín más így mindig figyelni kell. J A csapatból Misi marad Barcson és várta meg a 14:00-i rajtot. Mi a többiekkel, busszal mentünk át az 5,8 km-es rajthelyszínre ahol délután ½ 3 kor indultunk.

A 21 km-en az élbollyal haladt végéig Misi és szép eredménnyel korosztályában második lett és ált dobogóra.

A csapatunkból Hakszer Erika szintén dobogós helyezést ért el a korosztályos 1. helyet megszerezve. Ihász Robi, Anita alig lemaradva a dobogóról szép eredménnyel teljesítették az 5,8 km-es távot. Farkas Gabi jó eredménnyel végzett, míg Kővári István a legidősebb versenyzők közül az első helyet szerezte meg és állt szintén dobogóra.

Tóth Zsófi remekül teljesítette az 5,8 km-es távot az egyik legfiatalabb versenyzőként. Fantasztikusan szép eredmény! J

Igazi családias hangulatú verseny a határfutás évről évre, ami remek élményeket ad a csapatnak! Jövőre újra ugyanitt!